Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

İçerik Editörlüğü

Düzenli olarak hazırlanan içeriklerinizi, SEO uyumlu makale standartlarına göre kontrol edecek ve sizlere içerik editörlüğü yapabilecek bir uzman mı arıyorsunuz? Ya da sizin için sürekli olarak blog yazısı yazacak ve WordPress altyapısını kullanarak yayımlayacak bir yazar?

Sizlere sunduğum profesyonel içerik editörlüğü hizmeti sayesinde artık içerikleriniz emin ellerde. Sitenize yüklenen tüm yazıları denetlediğim ve sitenizde düzenli olarak içerik yayımladığım bu hizmet, zamanınızdan ve kaynaklarınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ben, sitenizi geliştirecek ve organik trafiğinizi besleyecek içerikleri optimize ederken sizler de tamamen işinize konsantre olabilirsiniz.

İçerik Editörlüğü

İçerik Editörlüğü Nedir?

Bir içerik editörü, gerçek hayatta olduğu gibi yazılı yayımlardaki hataları kontrol edip içerikleri düzenlemekle görevli kişidir. Fakat dijital dünyada yapılan editörlük hizmetlerinin birkaç farklı püf noktası bulunuyor.

İçerik editörlüğü hizmetinde, yazıları SEO’ya göre düzenlemek, görsellerini ayarlamak, meta açıklaması yazmak ve URL’leri düzenlemek gibi işler de editörlerin görev kapsamına giriyor. Bunun yanında içerik editörleri, yazıların olmazsa olmazı olan özgünlük, okunabilirlik ve dilbilgisi kuralları gibi detayları da kontrol ediyor.

Üstelik SEO içerik editörü olarak çalıştığınız kişiler, bloglarınıza editör olarak giriş yapabiliyor ve sizler için düzenli olarak yazı yayımlayabiliyorlar.

Sizler de bloglarınıza göz kulak olacak ve sürekli olarak blog yazarlığı yapacak deneyimli bir içerik editörü arıyorsanız hemen bana ulaşabilirsiniz.

İyi Bir Web Sitesi İçerik Editörü Nasıl Olmalı?

Öncelikle bir içerik editörünün, bir sitenin kontrolünü aldığını ve yayımlanan tüm yazıları kontrol etmesi gerektiğini unutmamalıyız. İyi içerik editörlüğü yapabilmek için SEO kurallarına, dilbilgisine ve web sitenin hedef kitlesine hakim olmanız şart.

Bir yazıyı siteye yüklerken, meta unsurlarına, görsellere, anahtar kelime yoğunluğuna, başlığına ve daha birçok SEO unsuruna dikkat etmelisiniz. Bu sayede iyi bir SEO içerik editörü olabilir, sitenize daha çok trafik getirebilirsiniz.

Ayrıca editörlük yapabilmeniz için metin yazarlığı yönünüzün de gelişmiş olması gerekiyor. Yeri gelince düzenli olarak yazı üretip sitede yayımlayabilmeli, yeri gelince de eski yazıları güncelleyip optimize edebilmelisiniz. Hatta editörlük yaptığınız site için gerekirse İngilizce makale üretebilmeli, sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmelisiniz. 

İçerik Editörlüğü Hizmetlerinin Avantajları

Elinizde bulunan içeriklerin, sitenize eklenmeden önce mutlaka kontrol edilmesi gerekiyor. Yazılarda yer alabilecek yazım hataları, noktalama hataları ve yazıların düşük okunabilirliğe sahip olması ziyaretçi deneyiminizi düşürebilir. Aynı zamanda sitenizde yer alan içeriklerin tamamen özgün bir şekilde yazıldığından da kesinlikle emin olmalısınız. Bu ve bunun gibi önemli kontrolleri sizin için yapabilecek bir web sitesi içerik editörü sitenizin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır.

Sizler de yapmış olduğum içerik editörlüğü ve vermiş olduğum makale hizmeti sayesinde hem kullanıcı deneyiminizi yükseltin hem de sayfanızı tamamen SEO uyumlu site kurallarına göre düzenleyerek ziyaretçilerinizi arttırın! Düzenli SEO uyumlu makale hizmeti almak, sitenizi baştan aşağı optimize etmek ve uzman bir editöre sahip olmak için hemen bana ulaşın ve sizinle güçlerimizi birleştirelim. Kullandığım profesyonel araçlar ve sektördeki tecrübelerim ile sitenizi en iyi içeriklerle süsleyeceğimden emin olabilirsiniz!

Müşteri Yorumu